Кафедра
міжнародних
економічних
відносин

Головна | Найуспішніші бізнесмени | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 02.05.2024, 18:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Додатково
Новини
  • Новини "EkonomistoFF"
  • Financial Time
  • E-business
  • Economist Blog
  • Теория о форексе
  • the News Time
  • Валютний ринок
    Фондовий ринок
    TAK
    WM Link
    Форма входу

    Як стати мільйонером? Секрети успішного бізнесмена


    Не всі мільйонери одинакові й на питання Як стати мільйонером? - немає однозначної відповіді. Але є характерні особливості, які привели їх до високого результату. Звичайно ж, це достаток оптимізму, уміння зберігати секрети і здатність знаходити потрібних людей. Якщо ви хочете стати мільйонером, то ми допоможемо вам в цьому, небагато трохи відкривши завісу в клуб мільйонерів


    "Немає єдино правильного способу стати мільйонером, але особисті якості можуть позитивно впливати на ваше управління капіталом, - говорить Кетлін Герні, автор книги "Ваша грошова індивідуальність: що це і як Ви можете отримати від цього прибуток", який давно став настільною книгою мільйонера, - Ми спостерігали за манерою поведінки людей і помітили, що серед них є такі, які значно послідовніші в накопиченні багатства". Такі люди мають низку характерних якостей.

    Мільйонери бачать обидві сторони медалі. Але мільйонери акцентуються тільки на позитивних моментах. А в ситуації провалу або затримки вони бачать можливість. Коли мільйонер (чи майбутній мільйонер) терпить невдачу, він не сприймає це як невдачу, він поспішає вперед, вибираючи блискучі перспективи. "Вони привносять позитивний індивідуальний темп до свого бізнесу і не особливо критикують себе, коли здійснюють помилки. Ніщо по-справжньому не відкидає їх назад", - сказав з цього питання Джеймс Готтфечт, філолог, інструктор, оратор, який є головним консультантом в лос-анджелесской Групі психології грошей.

     

    Мільйонери використовують весь день. Вони беруть помилку і обертають її в зручну можливість. Чи беруть іншу можливість і посилюють її потенціал, покращують її форму, а також зміст. Автор книги "365 способів стати мільйонером" Брайаном Козлов говорить, що мільйонер, коли стає їм - це той, хто завжди приймає заходи. А велику частину людей, за його словами, паралізує одна тільки думка про те, що треба приймати заходи і активно діяти. Суть мільйонера -психологический дискомфорт від бездіяльності: він не може усидіти на місці, йому незатишно або незручно сидіти без діла. Тому, якщо ти хочеш стати мільйонером, повинен в корені переглянути свої погляди на світ.

    Кількість мільйонерів у світі росте з кожним днем, і російські мільйонери в його складовій представляють чималу долю. Так склалося що в Росії місто мільйонерів - це Москва. Тут нещодавно проводилася виставка мільйонерів 2006, яка була своєрідним експресом мільйонерів. На виставці мільйонерів в Москві можна було побачити увесь перелік російських мільйонерів і мільйонерів світу і фото мільйонера.

    Ми розповімо вам, що треба робити, що б стати мільйонером за хвилину. Звичайно ж, можна вийти заміж за мільйонера. Знайомство з мільйонером - цей шанс випадає одній з мільйона жінок, що мріють познайомитися з мільйонером. Але і після знайомства питання "як вийти заміж за мільйонера"? залишається відкритим. Звичайно ж, міста мільйонери Росії надають більше шансів для того, щоб вийти заміж за мільйонера. У містах мільйонерах частіше проводиться виставка мільйонерів, часто надаюча можливість і відповідь на питання "як стати дружиною мільйонера"?. Але для тих, хто не має такої можливості, треба поступати інакше, а саме думати як мільйонер.


    У мільйонера є Головний План. Але не усі деталі майбутнього можуть бути заплановані заздалегідь, але такі люди мають уявлення про те, якими будуть їх наступні кроки. "У цих людей є бачення того, що вони збираються зробити а це життя, - говорить Джеймс Готтфечт. - Де б вони не знаходилися, вони усі розраховують, а потім планують".

    Мільйонери упевнені в праві на власний гаманець. Чи добре ви відзиваєтеся про гроші? Чи розумієте ви, що недостатньо просто ходити навколо своїх грошей? Чи відчуєте ви себе винуватим, якщо у вас буде більше грошей, чим у інших? Якщо ви вірите, що мільйонери постійно поспішають за рахунок інших "зжерти більший шматок пирога", то ви не міркуєте, як вони. "Якщо люди відносяться до грошей як до чогось негативного і брудного або не відчувають своїх прав на них, то в них багато того, що я називаю "думками бідняків", і таке мислення зруйнує позитивні риси вдачі, які могли б допомогти їм досягти успіху, - вважає Д.Готтфечт. - Мільйонери, що створили своє багатство самі, відчувають, що гідні своїх грошей і виправдано їх використовують".

    Будь-який мільйонер, який сам створив свій капітал, прислухається до можливостей. Запитаєте у мільйонера, коли краще запустити новий проект, і він дасть відповідь : негайно. Саме такі якості потрібні, щоб зрозуміти, як стати мільйонером. Середньостатистичний же підприємець звертає увагу на помилкові думки або причини, по яких щось не спрацювало.

     

    Саме тому біографія мільйонерів відмінна від "бідняків". Багато хто з них з самого дитинства пройшов школу мільйонерів, якою стало саме життя.

    Мільйонерам знайомі казуси і провали, але, проте, вони не бояться ризикувати. Кожен з них має свої власні секрети мільйонера. Згідно теорії Франка Глебермана, дипломованого фахівця з фінансового планування і глави столітньої Організації прибутку в Каліфорнії, люди, які зробили мільйони на своїй власності, агресивніші в інвестуванні, чим ті мільйонери, чиї гроші дісталися їм в спадок. Саме біографії мільйонерів сучасних такі різні. Часто мільйонера, що зробив капітал "власними руками", можна віднести до розряду скромних і економних людей, які знають, що роблять. Адже вони, по словах Ф. Глебермана, рахували кожен долар, пильно стежили за зростанням прибутків і множили капітал. "Той, хто зробив себе сам, більш життєрадісний і знає, що для обороту і множення грошових коштів треба ризикувати. Ті ж, хто отримав гроші в спадок, більше сосредотачиваются на їх збереженні", - говорить він.

    У мільйонерів багато прибічників. Ні, це не ті люди, які покинуть вас, як тільки закінчаться ваші засоби. Мільйонери оточують себе людьми, які вірять в них і підтримують їх ідеї. "Велика частина людей у своєму найближчому оточенні тримає людей, подібних до кліщів, що упилися в ногу. Ці люди не вірять в успіх начальника і налагоджені песимістично, - коментує Б. Козлів. - Ви не зобов'язані відмовлятися від таких стосунків для того, щоб стати лідером, але вам потрібні ті, хто в перспективі допоможе йти вперед". У мільйонерів не менше прихильниць. Погодитеся, кожна дівчина у своєму житті не раз загадувала бажання - хочу мільйонера. Але не кожній судилося стати його дружиною.


    Мільйонери знають, що могли б почати усе спочатку. Подібні люди сприймають роботу як щось, що є тільки частиною цього життя, і вони не сумніваються у своїх здібностях заробляти гроші. "Майже усі мільйонери, з якими я співробітничав, провалювалися у своїй першій справі, а потім поверталися, і з другої спроби у них усе йшло добре", - розповідає Д. Готтфечт.

    "Один з фінансових типів особи називається мною "Майстром грошей". Люди, яких я відношу до цього типу, говорили мені, що у разі втрати своїх засобів вони не стали б особливо хвилюватися, оскільки тут же почали б свій бізнес знову", - сказала Кетлін Герни. За її словами, звичайний підприємець відноситься до іншого типу. Йому властиво створювати, зрідка втрачати і щось переробляти. Це люди, які теж люблять свою справу, але загальний стан їх бізнесу нагадує роботу в "важкі часи" на межі відставки.

    Вісті про те, що став мільйонером той або інший житель планети постійно пістрявлять на сторінках преси. І ніхто з нас не зможе передбачити заздалегідь, що коли-небудь стане сусідом мільйонера. Мільйонери Москви і Інтернет мільйонери - це абсолютно різні люди, але схожі вони у своєму умінні, мислити як мільйонер.

    Журнал "Форбс" уперше за 12 років змінив принципи зарахування людей в список. Віднині ряди "Форбс 200*" зможуть увійти лише 200 найенергійніших і гідних бізнесменів світу. Ярмарок мільйонерів в журналі з кожним роком практично не міняється. До виставки мільйонерів, їх стани і характеру діяльності з кожним роком приєднуються усі нові і нові прізвища. Часи, коли у відому на весь світ рубрику журналу потрапляли наркобарони і що просто "сидять" на своїх капіталах, пройшли. Перелік просто багатих людей також відстежуватиметься, проте широкого розголосу ці імена вже не отримають на відміну від виставки мільйонерів. Навіть перша нова "серія"

    була дуже показова - із списку виключено немало сімейних кланів, які не беруть участі в розвитку свого бізнесу.

     

     

     

    P.S. У журналі "Форбс" зовсім нещодавно з'явилися новини про минулий бал мільйонерів в Крокус Сіті, де були вибрані король і королева балу - крокус мільйонер і його чарівна супутниця.

     

     

     

    Джерело: http://inwfs.com.ua

    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 43
    Рекомендовано
    Новини
    Корисне
    Пошук
    Календар
    «  Травень 2024  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031
    Архів записів
    Online

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Статистика

    Copyright Arcene Lacruax © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz